A A A A A A A
Sklep: 532 085 395
Infolinia: 800 269 636
pn-pt od: 8:00 do 16:00
Sklep: 532 085 395
Infolinia: 800 269 636
pn-pt od: 8:00 do 16:00
Zrealizuj zlecenie NFZ

Pieluchomajtki dla dorosłych z dostawą do domu

Pieluchomajtki dla dorosłych z dostawą do domu

Nietrzymanie moczu jest dla wielu osób tematem tabu i na tyle wstydliwą dolegliwością, że ogromny dyskomfort sprawia im nawet kupowanie w aptece środków higienicznych na inkontynencję. Inni z kolei, na przykład seniorzy, często miewają problemy z poruszaniem się i wyjście do apteki po pieluchomajtki jest dla nich za każdym razem nie lada wyzwaniem. Jeszcze inni nie mają na to niekiedy po prostu czasu. Wszyscy mogą obecnie, na szczęście, robić takie zakupy w sklepie medycznym - przez Internet lub telefonicznie - i zamawiać pieluchomajtki dla dorosłych lub inne produkty chłonne - również te refundowane przez NFZ - z dyskretną dostawą do paczkomatu lub wprost do domu.

Na stronie hartmanndlapacjenta.pl można nabyć w ten sposób zarówno pieluchomajtki dla dorosłych z problemem nietrzymania moczu, jak i specjalistyczną, chłonną bieliznę damską i męską, wkłady anatomiczne, jednorazowe podkłady chłonne i inne zaopatrzenie niezbędne przy inkontynencji. W przypadku normalnego zakupu proces wygląda jak w każdym innym sklepie online, a jak to działa, gdy zamawia się produkty z refundacją NFZ?

Refundowane pieluchomajtki dla dorosłych z darmową dostawą do domu

Aby zamówić Na Naszej stronie refundowane pieluchomajtki lub inne produkty chłonne z dostawą do domu, należy mieć wystawione zlecenie na te produkty. Zlecenie na takie wyroby z refundacją NFZ wystawia pacjentom uprawnionym do korzystania z refundacji Narodowego Funduszu Zdrowia w tym zakresie lekarz - najczęściej lekarz specjalista (na przykład urolog, ginekolog, onkolog...). Na tej podstawie realizujemy zamówienie z dostawą. Cała procedura trwa maksymalnie do 48 godzin.

Poniżej instrukcja - krok po kroku:

  • Jeśli masz prawo do refundowanych pieluchomajtek dla dorosłych lub innych produktów chłonnych niezbędnych przy nietrzymaniu moczu, poproś swojego lekarza o wystawienie na nie zlecenia. Możesz to zrobić osobiście (na przykład podczas jednej z planowych wizyt lekarskich) lub telefonicznie, kontaktując się z poradnią, w której się leczysz. Jeżeli potrzebujesz takiego zaopatrzenia higienicznego na stałe, lekarz powinien wystawić zlecenie cykliczne, maksymalnie na okres 12 miesięcy. Zlecenie nie musi precyzować, jakie konkretnie produkty chłonne masz zamówić. To pacjent decyduje jaki rodzaju produktu chłonnego wybier. Określa ono jedynie limit sztuk lub limit cenowy. Samodzielnie decydujesz o tym, jakiej marki produkty wybierasz oraz czy zamawiasz pieluchomajtki, wkłady urologiczne, majtki chłonne, higieniczne podkłady jednorazowe czy może wszystkiego po trochu.
  • Każde zlecenie na pieluchomajtki dla dorosłych lub inne produkty medyczne z refundacją musi być zgłoszone i potwierdzone w NFZ. Obecnie dzieje się to błyskawicznie, bo załatwiane jest drogą elektroniczną i zajmuje się tym osoba wystawiająca zlecenie, czyli lekarz, a nie - jak dawniej - pacjent. To potwierdzenie (zgłoszenie) jest niezbędne do rozpoczęcia procesu realizacji zamówienia.
  • W kolejnym kroku otrzymujesz indywidualny numer zlecenia na zaopatrzenie higieniczne z refundacją NFZ. To informacja, którą pacjent dostaje w e-mailu albo w wiadomości SMS, ewentualnie poradnia przekazuje ją ustnie, dzwoniąc w tej sprawie. Numer zlecenia w zestawieniu z numerem PESEL pacjenta, na którego zlecenie jest wystawione, stanowią podstawę realizacji zakupu refundowanych produktów. Działa to podobnie jak e-recepta.
  • Teraz najłatwiejsza część - zadzwoń do Nas (tel. 532-085-395) i złóż zamówienie na potrzebne produkty chłonne. Możesz to zrobić w każdy dzień powszedni między 8.00 a 16.00, podając numer zlecenia i swój PESEL lub skorzystać z formularza zamówienia na stronie hartmanndlapacjenta.pl. Jeśli nie wiesz, co wybrać w ramach swojej refundacji, konsultant dostępny na tej infolinii doradzi optymalne w danej sytuacji produkty.
  • W ciągu doby lub dwóch od przyjęcia zamówienia sklep dostarcza wybrane produkty pod wskazany przez pacjenta adres. Dostawa jest darmowa i - co istotne - dyskretna. Przesyłki pakowane są w taki sposób, aby osoby postronne nie domyślały się, co znajduje się w środku.

Najpierw bezpłatne próbki produktów chłonnych, potem większe zamówienia

Uwaga! Osoby, które dopiero zaczynają korzystać z produktów chłonnych na inkontynencję i nie mają jeszcze orientacji w tym temacie ani żadnych osobistych preferencji, co do modelu pieluchomajtek dla dorosłych, wkładek anatomicznych czy chłonnej bielizny, powinny skorzystać najpierw z darmowych próbek tego typu artykułów. Platforma hartmanndlapacjenta.pl oferuje taką możliwość. Po wypełnieniu krótkiego formularza na stronie internetowej pacjent dostaje bezpłatne próbki produktów chłonnych i pielęgnacyjnych marki MoliCare.

 

 

 

 

 

 

×