A A A A A A A
Centrum Pomocy Pacjentom
600 33 99 77
pn-pt od: 8:00 do 16:00
Sklep: 532 085 395
Infolinia: 800 269 636
pn-pt od: 8:00 do 16:00
Zrealizuj zlecenie NFZ

MoliCare Skin Protektor ochronny do skóry

Pewna i długotrwała ochrona dla podrażnionej skóry, narażonej na działanie niekorzystnych czynników takich jak mocz i kał.
31,50 pln
za opak. [szt. 1]
Add
MoliCare Skin Protektor ochronny do skóry

Opis produktu

Protektor ochronny do skóry

 

Wskazania: Pewna i długotrwała ochrona dla podrażnionej skóry, narażonej na działanie niekorzystnych czynników takich jak mocz i kał. Tworzy na skórze film ochronny, zapewnia odżywcze działanie dzięki Kompleksowi Ochronnemu Nutriskin. Doskonale sprawdza się w profilaktyce odleżyn. Idealny do

zastosowania przy zmianie produktu chłonnego. Niezawodne, trwałe zabezpieczenie stref intymnych przed szkodliwym działaniem moczu i kału.

 

Zawiera System Ochronny Nutriskin, który wzmacnia barierę ochronną skóry i jej zdolność do regeneracji. Bogaty w olej migdałowy, aminokwasy, olej lniany, kreatynę, które zapewniają ochronę zdrowego płaszcza skóry, nawilżają i odbudowują utracone właściwości skóry. Zapewnia długotrwałe nawilżenie dla suchej skóry w podeszłym wieku dzięki urea, zachowując wilgoć w skórze. Orzeźwiający, świeży zapach w połączeniu z neutralizatorem zapachów zapewnia komfort i dyskrecję.

Pojemność 100 ml


×